Субота, 20.04.2024, 11:30
Вітаю Вас Гость | RSS
Корисно знати
Розвивай-ка
ПРОЕКТИ
Сторінка батьків
Кабінет учителя
Міні чат
500
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 22
Безкоштовні СМС
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЕкоКлас

І. Опис екологічної проблеми міста.

Наше місто здавна славилось чистотою парків та скверів, акуратністю мешканців та особливим ставленням до екології. Гостей Глухів зустрічає привітними церквами, пам’ятками історії та охайними вулицями. Але, як виявилось, це лише перше враження про гетьманську столицю. Адже неподалік від міста кожного здивує не лісовий масив, а вкрите товстою сміттєвою ковдрою узлісся (фото 1). А, іноді,  двори самого Глухова стають сховищем споживчих відходів населення (фото 2).

Важливою негативною якістю Глухова є не слідування принципу вправного господаря: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Бо наша проблема – це забруднення навколишнього серодовища і необізнаність населення про можливі страшні наслідки цього процесу. Та, слід зазначити, що глухівчани й самі вважають це не гідним рівнем любові і поваги до Батьківщини. Адже за результатами соціологічного опитування, за допомогою якого ми намагалися визначити  характер ставлення жителів до екології міста, ми визначили, що 77,8%  турбуються про еко-стан, але їх допомога не значна, 22,2% хочуть допомогти підтримати чистоту, але ніяк не можуть на це наважитися (Додаток 1).

Але хотілося б звернути особливу увагу на забруднення міста речовинами з високим рівнем небезпеки - це пластиковий посуд та використані батарейки та акумулятори (Додаток 3).  Незважаючи на те, що 52,4% глухівчан, що складає половину від загальної кількості від населення, знають про особливості знищення вищеназваних відходів (Додаток 2), вони не мають можливості гідним чином та відповідно до вимог їх утилізувати, бо комунальним господарством міста не передбачено місця збору цих об’єктів. Тому, найважливіша екологічна проблема Глухова – це утилізація батарейок та пластикового посуду.

ІІ. Алгоритм реалізації практичної частини еко-проекту.

  1. Вибір еко-назви колективу, еко-слогану, створення емблеми, яка б реалізувала принципи, мету та завдання еко-проекту.

Назва колективу – «Діти Землі»

Еко-слоган – «Ми – діти Землі, Екологіїї діти.

Ми за чистоту! Не можна смітити!»

  1. Створення сторінки в соціальних мережах  з метою популяризації екологічних цінностей та інформування населення міста (http://vk.com/club69591811).
  2. Проведення соціологічного опитування на тему «Ставлення жителів міста до екологічного становища міста» (http://vk.com/club69591811?w=poll-69591811_14).
  3. Проведення соціологічного опитування на тему «Обізнаність населення з проблеми утилізації батарейок» (http://vk.com/club69591811?w=wall-69591811_2%2Fall)
  4. Дослідження еко-стану міста (пошук еко-звинувачення).
  5. Прибирання паркової зони мікро-району, в якому розташована школа.
  6.  
  7. Створення буклетів та листівок, з метою розповсюдження інформації про значення екології для нашого міста, попередження про наслідки забруднення, рекламування місць збору використаних батерейок та акумуляторів, творчі ідеї для перетворення пластикового посуду у корисний предмет домашнього вжитку або інтер’єру.
  8.  
  9.  
  10. Розповсюдження друкованої продукції серед населення міста.
  11. Подання статті-попередження до місцевої газети «Народна трибуна» про проблему забруднення та можливі наслідки цього процесу для глухівчан.

ІІІ. Строки реалізації проекту.

Проект реалізований у період з 17 лютого 2014 р. по 30 квітня 2014 р.

  • V. Наочні матеріали до еко-проекту.

Наочні матеріалу до проекту знаходяться у додатках.

  1. Діаграми результатів дослідження:

1)  Ставлення жителів Глухова до стану екології у нашому місті (Додаток 1).

2) Обізнаності населення міста щодо особливостей утилізації використаних батарейок та акумуляторів (Додаток 2).

2. Емблема нашого класу (Додаток 4).

3. Дослідження еко-стану міста (Додаток 5).

4. Друкована продукція (Додаток 6).

5. Фото-звіт розповсюдження друкованої продукції (Додаток 7).

V. Висновки.

Участь в еко-проекті має велике значення не лише для нашого класу, а й для цілого міста. За час проведення екологічних зібрань та акцій, першокласники зміцнили та поглибили свої уявлення про екологію як поняття, змогли теоретично та практично реалізувати свої знання для збереження навколишнього середовища. Після роздачі листівок і буклетів, жителі Глухова більш уважно стали ставитися до утилізації особливих відходів, двори нашого мікрорайону почали прикрашати дитячі майданчики, виконані з речей, яким надали друге життя, бо люди створили цілий світ відпочинку із старих покришок, пластикових пляшок та інших об’єктів не придатних для першозначевого використання.

Адміністрація магазину «МТС» поділилася з нами успіхом у зборі використаних батарейок. Адже, до надання нами особливого значення такому виду відходів, у тиждень коробка збору поповнювалась на 2-3 батарейки, а після цього – на 40-50 шт.

За проектом комунальних підприємств міста скоро для жителів Глухова будуть поставлені ящики для збору пластикового посуду.

Ми задоволені проведеною роботою, адже суттєво підвищили і свою екологічну культуру. Глухівчани старанно беруть приклад з маленьких першокласників та підвищують значення еко-цінностей у свої родинах.

Сторінка в соціальних мережах «Глухів – еко-місто майбутнього» буде діяти і після завершення проекту за підтримки класного керівника 1-Г класу, батьків та маленького покоління екологів.

VІ. Вік учасників.

У колективі «Діти Землі» навчається 24 учні віком від 6 до 7 років.

VІІ. Про об’єднання.

Колектив «Діти Землі»  - це учні 1-Г класу Глухівської ЗОШ І-ІІІ ст. №6. Разом ми почали співпрацювати 1 вересня 2013 року. Наше об’єднання існує 8 місяців. Учні активно включаються в дослідницьку діяльність та тримають курс на удосконалення своїх знань, умінь та навичок у різних напрямках навчання, розвитку і виховання.

 

VІІІ. Участь і перемоги в екологічних конкурсах.

Діти приймали участь у природничо-математичному конкурсі екологічного направлення «Колосок Осінній», де всі стали переможцями (5 учнів). На сьогоднішній день приймаємо участь у конкурсі «Колосок Весняний» (10 учнів), чекаємо на результати.

Вхід на сайт
Пошук
Годинник
Особистий кабінет
Для просмотра мини профиля,войдите на сайт как пользователь.
Ми в контакті
Відлік часу
Сьогодні в Україні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Афоризми
Корисні сайти
Презентації для дітей
Презентации по культуре и искусству. Шаблоны PowerPoint
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz